Úvod

Naše prodejna v Hradci Králové

Na Třídě Karla IV., jedné z nejrušnějších ulic v centru Hradce Králové se nachází kamenná prodejna s jízdními koly, velomateriálem a sportovním oblečením Vojtěch Kulhánek s. r. o.

Prodejna je rozdělena na dvě části. Část s kvalitním sportovním oblečením, obuví a doplňky pro cyklistiku, jako jsou přilby, brýle, funkční prádlo, cyklistické dresy a kalhoty, cyklistické tretry, dětské sedačky a spousta dalšího.

Větší část prodejny nabízí kvalitní jízdní kola různých typů a použití (krosová kola, horská kola, elektrokola, silniční kola, dětská kola a cestovní kola), široký sortiment cyklistického příslušenství, komponentů na jízdní kola a doplňků. Nabízíme i servis Vašich jízdních kol zakoupených v naší prodejně. U nás naleznete vše, na co si jen vzpomenete, ať jste začínající cyklista, profesionální závodník, nebo se jízdou na kole zabýváte rekreačně. Samozřejmostí je i vybavení pro nejmenší cyklisty.

U nás se specializujeme na cyklistiku už 32 let a jsme odborníci v daném oboru. Cyklistika a jízdní kola jsou i naším koníčkem. Náš zkušený vyškolený a ochotný tým pracovníků je Vám vždy připraven pomoci a poradit. Vážíme si našich zákazníků a jejich přízeň je naší odměnou. 

Jízdní kola Hradec KrálovéJízdní kola Hradec KrálovéDoplňky pro cyklistiku Hradec Králové

Historie

Firma byla založena v roce 1856 panem Vojtěchem Kulhánkem, který provozoval živnost jako zámečník a umělecký kovář. 

V budově, kde se nacházíme dnes, jsme již od roku 1921, kdy syn původního podnikatele, také Vojtěch Kulhánek, nechal vystavit činžovní dům. Zde otevřel první východočeský obchod s velocipedy, motocykly, automobily, šicími stroji, odstředivkami a pneumatikami.

Postupem času se podnikatelské aktivity zaměřili na specializovanou úroveň a odbornost v oboru jízdní kola a šicí stroje v Hradci Králové. Copak se asi honilo hlavou tehdejšímu majiteli, brilantnímu obchodníkovi? Dva různé obchody, různé obory, přesto dokázaly „ruku v ruce“ jeden vedle druhého fungovat a vzájemně se doplňovat.

Strategické umístění v centru města Hradec Králové, orientace na potřeby zákazníka a prozíravě zvolená pracovní doba. To vše pomohlo k úspěchu. Jízdní kolo bylo dříve významným dopravním prostředkem. Míra jeho častého užívání ho pasovala do role spolehlivého dopravce, u kterého však, stejně jako i u jiných lidskou rukou vyrobených strojů, čas od času dojde k únavě materiálu či jiné poruše. Firma stála na pomyslné půli cesty mezi domovy zaměstnanců a budovou nedaleké Škodovky i jiných podniků, jejichž zaměstnanci jízdní kola hojně užívali. S jejich brzkým vstáváním se otevírali i dveře do živnosti Vojtěcha Kulhánka, který neměl za cíl nic jiného než pomoci spěchajícím zaměstnancům s častými defekty na jejich velocipédech. Pan Kulhánek chápal, jak je důležité vyplnit individuální potřeby každého a díky tomu si získal velkou spoustu spokojených zákazníků.

Vojtěch KulhánekVojtěch KulhánekVojtěch KulhánekVojtěch Kulhánek

V roce 1951 dochází ke konfiskaci majetku, je zabaven celý dům a rodina vykázána ze svého domova i rodinné firmy.

Po 40ti letech, v roce 1991, se však dům, i když v zuboženém stavu, vrací zpět do rodiny Kulhánkových, kteří s velkou pílí navazují na rodinnou tradici, starají se o dům a opět otevírají prodejnu s jízdními koly i šicími stroji. Rodina se o svou firmu stará dodnes, spolu se svými spolupracovníky rozvíjí své znalosti v oboru, aby mohli poskytovat co nejlepší služby pro své zákazníky. 

Otevírací doba a kontakty

Vojtěch Kulhánek VOJTĚCH KULHÁNEK s.r.o.
tř. Karla IV. 662
500 02 HRADEC KRÁLOVÉ

tel.: 495 211 365
email: info@vseprokolo.cz

Pondělí – Pátek 8:30 – 18:00
Sobota 8:30 – 12:00

Kde nás najdete

Kategorie

Firma Vojtěch Kulhánek s.r.o. se stala jednou z prvních autorizovaných SHIMANO SERVICE CENTER v ČESKÉ REPUBLICE.

Jaké benefity Vám naše SHIMANO SERVICE CENTER přináší:

  • profesionální servis
  • vyškolení servisní technici a prodejní personál
  • technické a odborné poradenství
  • široký sortiment originálních produktů a náhradních dílů značky Shimano
  • možnost využívání nejnovějších technologií a inovací Shimano
PŘEJÍT NA PRODUKTY SHIMANO

Aktuality

09.07.2024 - OMEZENÍ OTEVÍRACÍ DOBY - 11.7. 2024

OMEZENÍ OTEVÍRACÍ DOBY - 11.7. 2024

Detail aktuality

08.06.2024 - HLINÍKOVÝ RÁM, 24 RYCHLOSTÍ A KOMPLETNÍ VÝBAVA?

HLINÍKOVÝ RÁM, 24 RYCHLOSTÍ A KOMPLETNÍ VÝBAVA?

Detail aktuality

04.05.2024 - NOVINKA!

NOVINKA!

Detail aktuality

22.03.2024 - NASTAL ČAS NAUČIT VAŠE DĚTI JEZDIT NA KOLE? 

NASTAL ČAS NAUČIT VAŠE DĚTI JEZDIT NA KOLE? 

Detail aktuality
Všechny aktuality

Anketa

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro
Youtube
Proč nakupovat u nás