Úvodní stránka Novinky VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY NUTREND NOVĚ NA E-SHOPU

VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY NUTREND NOVĚ NA E-SHOPU

23.04.2016

Nutrend

NUTREND je předním českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl působící již 23 let na českém i zahraničním trhu

 

 NUTREND je předním českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. V roce 2016 oslaví společnost NUTREND 23 let úspěšného působení na českých i zahraničních trzích.

 

Široké portfolio produktů , nejnovější technologie, nesmlouvavý důraz na kvalitu i na vzdělávání - právě to řadí společnost NUTREND mezi nejvýznamně jší evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl.

 

Špičkovou kvalitu produktů potvrzují nejen profesionální sportovci, jejichž výkon a kariéra jsou na kvalitních suplementech závislé, ale i Český a Slovenský olympijský výbor, Antidopingový výbor ČR i desetitisíce spokojených zákazníků . V roce 2011 rozšířila společnost NUTREND své portfolio o mimořádně kvalitní zdroj vody Horský pramen, který pochází ze 170 metrů hlubokého artéského zdroje.

 

Získané certifikáty NUTREND

 

Certifikace systému managementu kvality dle normy ISO 9001:2009 je zárukou vysoké kvality našich produktu a ‑služeb. Vlastníme nejen prestižní certifikát ISO, ale rovněž certifikát BIO pro ekologické výrobky v‑ oblasti müsli produktu.

 

Tyčinky DENUTS a ‑JUST FRUIT se pyšní uznávaným certifikátem Klasa. Držitelkou velmi významného ocenění Regionální potravina je také Kojenecká voda HORSKÝ PRAMEN, která splnila ty nejpřísnější evropské i‑ národní požadavky na‑kvalitu i ‑chuť. Ochrana životního prostředí byla vždy prioritou  společnosti NUTREND.

 

 

 

Klasa

 

 

 

BIO

 

 

 

ISO 9001

 

 

 

Regionální potravina

 

 

 

EKO KOM

 

 

 

Vím, co jím

 

Facebook - Všeprokolocz
Jsme autorizovaní zástupci SHIMANO SERVICE CENTER

Novinky

Omezení expedice - veletrh EUROBIKE (26.08.2017)

Vážení zákazníci, z důvodu naší pravidelné účasti na evropském cyklistickém veletrhu EUROBIKE v německém Friedrichshafenu dojde ve dnech 29.-30.8.2017 k omezení provozu naší expedice zásilek. Vaše objednávky obratem vyexpedujeme dne 31.8.2017. Velice se Vám tímto omlouváme, ale věříme, že naše účast bude prospěšná pro získání přehledu o novinkách v cyklistice. Děkujeme za pochopení. Vaše www.vseprokolo.cz


Přes 300 výdejních míst (14.06.2017)

Uloženku jistě znáte, nabízí možnost vyzvednutí na pobočce a levnější poštovné. Nyní jsme rozšířili možnost poboček


Testování kol Superior (24.04.2017)

Přijďte otestovat závodní MTB kola a elektrokola z dílny Superior


všechny novinky

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail

Novinky od Vseprokolo.cz
Vám přináší:

  • novinky v sortimentu
  • sezónní nabídky
  • akční zboží a slevy
  • upozornění na servis kola

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club International American express JCB Maestro

Anketa

Nákupní košík

Počet položek 0

Celkem 0

e-shop 495 220 411 kamenný obchod, servis 495 211 365