Úvod O nás Prodejna

Naše prodejna v Hradci Králové

Na Třídě Karla IV., jedné z nejrušnějších ulic v centru Hradce Králové se nachází kamenná prodejna s jízdními koly, velomateriálem a sportovním oblečením Vojtěch Kulhánek s. r. o.

Prodejna je rozdělena na dvě části. Část s kvalitním sportovním oblečením, obuví a doplňky pro cyklistiku, jako jsou přilby, brýle, funkční prádlo, cyklistické dresy a kalhoty, cyklistické tretry, dětské sedačky a spousta dalšího.

Větší část prodejny nabízí kvalitní jízdní kola různých typů a použití (krosová kola, horská kola, elektrokola, silniční kola, dětská kola a cestovní kola), široký sortiment cyklistického příslušenství, komponentů na jízdní kola a doplňků. Nabízíme i servis Vašich jízdních kol. U nás naleznete vše, na co si jen vzpomenete, ať jste začínající cyklista, profesionální závodník, nebo se jízdou na kole zabýváte rekreačně. Samozřejmostí je i vybavení pro nejmenší cyklisty.

U nás se specializujeme na cyklistiku už 25 let a jsme odborníci v daném oboru. Cyklistika a jízdní kola jsou i naším koníčkem. Náš zkušený vyškolený a ochotný tým pracovníků je Vám vždy připraven pomoci a poradit. Vážíme si našich zákazníků a jejich přízeň je naší odměnou. 

Jízdní kola Hradec KrálovéJízdní kola Hradec KrálovéDoplňky pro cyklistiku Hradec Králové

Historie

Firma byla založena v roce 1856 panem Vojtěchem Kulhánkem, který provozoval živnost jako zámečník a umělecký kovář. 

V budově, kde se nacházíme dnes, jsme již od roku 1921, kdy syn původního podnikatele, také Vojtěch Kulhánek, nechal vystavit činžovní dům. Zde otevřel první východočeský obchod s velocipedy, motocykly, automobily, šicími stroji, odstředivkami a pneumatikami.

Postupem času se podnikatelské aktivity zaměřili na specializovanou úroveň a odbornost v oboru jízdní kola a šicí stroje v Hradci Králové. Copak se asi honilo hlavou tehdejšímu majiteli, brilantnímu obchodníkovi? Dva různé obchody, různé obory, přesto dokázaly „ruku v ruce“ jeden vedle druhého fungovat a vzájemně se doplňovat.

Strategické umístění v centru města Hradec Králové, orientace na potřeby zákazníka a prozíravě zvolená pracovní doba. To vše pomohlo k úspěchu. Jízdní kolo bylo dříve významným dopravním prostředkem. Míra jeho častého užívání ho pasovala do role spolehlivého dopravce, u kterého však, stejně jako i u jiných lidskou rukou vyrobených strojů, čas od času dojde k únavě materiálu či jiné poruše. Firma stála na pomyslné půli cesty mezi domovy zaměstnanců a budovou nedaleké Škodovky i jiných podniků, jejichž zaměstnanci jízdní kola hojně užívali. S jejich brzkým vstáváním se otevírali i dveře do živnosti Vojtěcha Kulhánka, který neměl za cíl nic jiného než pomoci spěchajícím zaměstnancům s častými defekty na jejich velocipédech. Pan Kulhánek chápal, jak je důležité vyplnit individuální potřeby každého a díky tomu si získal velkou spoustu spokojených zákazníků.

Vojtěch KulhánekVojtěch KulhánekVojtěch KulhánekVojtěch Kulhánek

V roce 1951 dochází ke konfiskaci majetku, je zabaven celý dům a rodina vykázána ze svého domova i rodinné firmy.

Po 40ti letech, v roce 1991, se však dům, i když v zuboženém stavu, vrací zpět do rodiny Kulhánkových, kteří s velkou pílí navazují na rodinnou tradici, starají se o dům a opět otevírají prodejnu s jízdními koly i šicími stroji. Rodina se o svou firmu stará dodnes, spolu se svými spolupracovníky rozvíjí své znalosti v oboru, aby mohli poskytovat co nejlepší služby pro své zákazníky. 

Otevírací doba a kontakty

Vojtěch Kulhánek VOJTĚCH KULHÁNEK s.r.o.
tř. Karla IV. 662
500 02 HRADEC KRÁLOVÉ

tel.: 495 211 365
email: info@vojtechkulhanek.cz

Pondělí – Pátek 8:30 – 18:00
Sobota 8:30 – 12:00

Kde nás najdete

Kategorie

Aktuality

28.11.2017 - Přepravci již nestíhají včas doručit Vaše balíčky

Přepravci již nestíhají včas doručit Vaše balíčky

Přinášíme aktuální informaci o tom, že přepravci již nestíhají v předepsaných termínech doručit Vaše balíčky. Prosíme Vás tedy o více shovívavosti. Děkujeme

Detail aktuality

23.11.2017 - TIPY NA DÁRKY, které potěší Vaše blízké

TIPY NA DÁRKY, které potěší Vaše blízké

Přinášíme Vám vhodné dárky pod stromeček pro Vaše blízké, různé doplňky a příslušenství na jízdní kola, pro malé i velké cyklisty.

Detail aktuality

23.11.2017 - KDY NAPOSLEDY OBJEDNAT, ABY BYL DÁREK VČAS DORUČEN?

KDY NAPOSLEDY OBJEDNAT, ABY BYL DÁREK VČAS DORUČEN?

Abyste měli jistotu, že Váš dárek včas doputuje na Vaši adresu, doporučujeme zboží objednat nejpozději 19.12.2017 do 11:00 hod. Loňský předvánoční čas nám totiž ukázal, že i přes naší veškerou snahu vybavit Vaše objednávky okamžitě a zásilky co nejrychleji předat dopravcům, problém nastal u kapacitních možností přepravců. Obrovskému množství zásilek v posledním týdnu před vánocemi způsobilo, že některé Vaše zásilky nebyly doručeny včas.

Detail aktuality

22.11.2017 - ULOŽENKA a VÁNOCE 2017 - vše důležité o provozní době, doručení a délce uložení

ULOŽENKA a VÁNOCE 2017 - vše důležité o provozní době, doručení a délce uložení

Vážení klienti, dovolujeme si Vás informovat o prodloužené otevírací době poboček ULOŽENKY, o zrušení prodloužení úložní doby na Uloženkách a o termínech garance doručení "pod stromeček". Více informací v textu.

Detail aktuality
Všechny aktuality

Anketa

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro
Facebook

Hodnocení obchodu Všeprokolo.cz na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás